Bądźmy w kontakcie

+48 796 712 969

biuro@topewne.pl

To Pewne
Polonijna 11
15-694 Fasty

Najczęściej zadawane pytania

To Pewne pierwsza literka TOP

Tak. Prawie wszystkie produkty są wcześniej testowane, co więcej, używane na co dzień przez nasz zespół. Wyjątkami  są jedynie znane markowe produkty które już dawno były przetestowane przez najlepszych.

Zamówienia złożone do godziny 12 od pon-pt, niezależnie jakim kurierem są wysyłane tego samego dnia. Zamówienia po tej godzinie najczęściej są już wysyłane dnia następnego. Wyjątkiem jest InPost, gdyż tym przewoźnikiem wysyłamy wszystkie zamówienia złożone do godziny 15 tego samego dnia.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8-16, jednakże nasza infolinia pracuje przez 12 godzin, 6 dni w tygodniu (wyłączając niedziele).

Pewne zakupy to pewna firma z dobrymi opiniami na rynku i współpracująca z nią sprawdzona firma z szybkimi płatnościami. Wszystko to Wam zapewniamy 🙂 Do tego masz darmowy zwrot i świetną obsługę klienta.

Zadzwoń do nas, bądź napisz maila z prośbą o link do ponownej płatności. Możesz też zamówić ponownie, a poprzednie zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

W godzinach pracy odpowiadamy w ciągu 60 minut, (najczęściej jest to kilka minut) natomiast poza godzinami pracy w ciągu 12 godzin.

Powiadom Poinformujemy Cię kiedy produkt będzie znów dostępny. Podaj swój adres e mail z którego korzystasz na co dzień

No fields found, please go to settings & save/reset fields

X