O Firmie

To Pewne – to firma tworzona z pasją, o czym się przekonasz zaraz po zakupie! Marzeniem założyciela jest zadowolenie klientów z produktów które wcześniej sprawdził i przetestował z całym zespołem.

To Pewne jest firmą założoną z koncepcją wprowadzania na rynek oraz na stronę naszego sklepu, tylko produktów które zostały wcześniej przetestowane przez właściciela i pracowników. Wychodzimy z założenia, że najlepiej jest sprzedawać produkty które się zna i wcześniej użyło, gdyż tylko wtedy możemy je z czystym sumieniem polecić. Lub też usunąć z oferty, gdyby się okazało iż nie spełniają oczekiwań i wymagań. W końcu, po co sprzedawać produkty, które nie cieszą???

Nie sprawdzone i nie pewne produkty są zbyt łatwo dostępne i często po zakupie leżą i kurzą się na półkach. My tego unikamy, dzięki czemu dokładamy cegiełkę do ekologicznego funkcjonowania naszej planety 🙂 Gdyby się okazało iż któreś z zakupionych przez Was produktów nie spełniają waszych oczekiwań, szybko to weryfikujemy, sprawdzamy raz jeszcze i decydujemy o dalszym ich losie :)Czy warto kupować sprawdzone produkty? To Pewne!

Numery mówią same za siebie!

*wg. opinii w serwisie aukcyjnym Allegro

Opinii Sklepu*
20 +
Pozytywnych Opinii
%
Produktów
+
5/5
Polecam i na pewno wrócę do sklepu jeszcze nie jeden raz.
Katarzyna Grabowska

Sprawdzone produkty​

Wszystkie, co do joty!

Szeroka gama i wybór dobrej jakości produktów

To Pewne pełne
Powiadom Poinformujemy Cię kiedy produkt będzie znów dostępny. Podaj swój adres e mail z którego korzystasz na co dzień

No fields found, please go to settings & save/reset fields

X